Plavby loďou Zemplínska Šírava
Plavby loďou Zemplínska ŠíravaPOŽIČOVŇA MOTOROVÝCH ČLNOV.

Prenajmite si svoj vlastný motorový čln, ktorý môžete riadiť bez príslušných oprávnení úplne sami. Otvára sa pred vami celá Zemplínska Šírava a je len na vás kde sa vyberiete.
Bezkonkurenčné ceny vrátane paliva a záchranných viest.
Zaži deň na aký sa nezabúda.
Staň sa kapitánom na svojej vlastnej lodi.

Prenájom motorového člnu
Cena je za celú loď (max. 4 osoby)
vrátane paliva, záchranných viest, bez ďalších príplatkov.
Plavba zo strediska Hôrka podľa vlastného uváženia po celej Šírave (okrem miest, kde je plavba zakázaná, alebo nebezpečná). Čln môže riadiť ktokoľvek nad 18 rokov.

prenájom do 30 minút18 Euro
prenájom do 1 hodiny26 Euro
prenájom do 90 minút32 Euro
prenájom do 3 hodín40 Euro
prenájom celý deň Po-Pi AKCIA50 Euro
prenájom celý deň So-Ne60 Euro


O lodi:
Plavba prebieha na 3,3m dlhom člne pre max. 4 osoby s motorom vrátane paliva a záchranných viest. Cena je za celý čln nezávisle na počte osôb. Na riadenie člnu nie je potrebné vodičské oprávnenie. Čln riadi jeden z cestujúcich - vek min. 18 rokov. Pred plavbou dostanete dokonalú inštruktáž tak o riadení člnu ako aj o tom, kde je nebezpečné sa plaviť a podobne. Musíte dodržiavať len plavebné predpisy a iné nariadenia, o ktorých vás poučíme, nemáte však obmedzenia ako pri požičaní vodných bicyklov a pod. typu plaviť sa len po bóju, alebo len v určitom okruhu.
Čln je veľmi stabilný a bezpečný. Sila motoru je obmedzená (aby nebolo potrebné vlastniť vodičský preukaz). Z tohto dôvodu čln nedosahuje veľké rýchlosti. Max. rýchlosť pri plne obsadenom člne je cca 15km/h. Pri obsadení jednou, alebo dvoma osobami môže byť rýchlosť vyššia. Na vode je však pocit z rýchlosti úplne iný a v týchto člnoch je kontakt s vodou doslovne tesný v tom dobrom zmysle slova, preto je pre mnohých aj táto rýchlosť dostatočné maximum na poznávanie krás Šíravy.

Vzhľadom na obmedzený počet člnov, ich obsadenosť, vyťaženosť je vhodné informovať sa dopredu a prípadne čln zarezervovať. Rezervácie však robíme vždy len na ráno (na 10:00), pričom čln sa musí prevziať najneskôr do 10:30.

Viac informácií o možnosti prenájmu motorového člnu získate na našej hotline, alebo nás navštívte osobne.
plavba loďou - motorovým člnom, plavby na rýchlej lodi, jachte, požičanie lode, požičovňa člnov, Zemplínska Šírava
Zemplinska sirava, ubytovanie