Plavby loďou Zemplínska Šírava
Plavby loďou Zemplínska ŠíravaPOŽIČOVŇA MOTOROVÝCH ČLNOV.

Prenajmite si svoj vlastný motorový čln, ktorý môžete riadiť bez príslušných oprávnení úplne sami. Otvára sa pred vami celá Zemplínska Šírava a je len na vás kde sa vyberiete.
Bezkonkurenčné ceny vrátane paliva a záchranných viest.
Zaži deň na aký sa nezabúda.
Staň sa kapitánom na svojej vlastnej lodi.

Prenájom motorového člnu
Cena je za celú loď (max. 5 osôb) v štandardnej výbave
vrátane paliva, záchranných viest, bez ďalších príplatkov.
Plavba zo strediska Hôrka podľa vlastného uváženia po celej Šírave (okrem miest, kde je plavba zakázaná, alebo nebezpečná). Čln môže riadiť ktokoľvek nad 18 rokov.

prenájom do 2 hodín25 Eur
prenájom do 4,5 hodiny40 Eur
prenájom do 7 hodín55 Eur

príplatok 5 Eur za luxusnú verziu
s priestorom na ležanie, mäkkými matracmi a slnečnou stríeškou


O lodi:
Plavba prebieha na 4,3m dlhom člne pre max. 5 osôb s motorom vrátane paliva a záchranných viest. Cena je za celý čln nezávisle na počte osôb. Na riadenie člnu nie je potrebné vodičské oprávnenie. Čln riadi jeden z cestujúcich - vek min. 18 rokov. Pred plavbou dostanete dokonalú inštruktáž tak o riadení člnu ako aj o tom, kde je nebezpečné sa plaviť a podobne. Musíte dodržiavať len plavebné predpisy a iné nariadenia, o ktorých vás poučíme, nemáte však obmedzenia ako pri požičaní vodných bicyklov a pod. typu plaviť sa len po bóju, alebo len v určitom okruhu.
Čln je veľmi stabilný a bezpečný. Sila motoru je obmedzená (aby nebolo potrebné vlastniť vodičský preukaz). Z tohto dôvodu čln nedosahuje veľké rýchlosti. Jedná sa o vyhliadkovú rýchlosť, ktorá je dostatočná na poznávanie krás Šíravy. Aj pri najmenšom balíčku (2h) stihnete preskúmať väčšinu pobrežia.

Vzhľadom na obmedzený počet člnov, ich obsadenosť, vyťaženosť je vhodné informovať sa dopredu a prípadne čln zarezervovať. Rezervácie robíme na 10:00, 12:30, 15:00, alebo 17:30. Príďte radšej skôr ako neskôr, nakoľko pokiaľ budete meškať, nemôžeme zaručiť, že vám budeme vedieť čln ešte požičať (z dôvodu, že následne robíme iné plavby).

Viac informácií o možnosti prenájmu motorového člnu získate na našej hotline, alebo nás navštívte osobne.
plavba loďou - motorovým člnom, plavby na rýchlej lodi, jachte, požičanie lode, požičovňa člnov, Zemplínska Šírava
Zemplinska sirava, ubytovanie