Plavby loďou Zemplínska Šírava
Plavby loďou Zemplínska ŠíravaINÉ PLAVBY


Osobná vyhliadková loď Zemplín
Naša spoločnosť neprevádzkuje osobnú vyhliadkovú loď Zemplín vykonávajúcu vyhliadkové plavby po Zemplínskej Šírave.
Výhody plavby touto loďou spočívajú tak v jej možnej obsadenosti (až 60 ľudí), ako aj tým pádom v cene plavby na jednu osobu. Vyhliadková loď poskytuje samozrejme inú formu zážitku ako plavba na motorových člnoch a pokiaľ máte záujem o plavbu radi vám sprostredkujeme kontakt na prevádzkovateľa, alebo poradíme ohľadom plavieb.

Plavba na plachetnici
O plavby na plachetniciach je tak malý záujem, že naša spoločnosť tento typ služby nemá v ponuke a nevieme o inej firme na Zemplínskej Šírave, ktorá by sa tejto činnosti venovala komerčne. Za určitých podmienok sme schopní sprostredkovať vám kontakt na súkromných vlastníkov plachetníc. Plavba na plachetnici je však v mnohom špecifická a závislá na počasí, takže v prípade záujmu sa prosím informujte o podrobnostiach.

Kajaky, paddleboardy, windsurfing
Vzhľadom na extrémne malý záujem naša spoločnosť ukončila používanie takýchto typov plavidiel. Nevieme o žiadnej inej požičovni na Zemplínskej Šírave, ktorá by tento typ plavidiel požičiavala.

Vodné skútre
Plavba na vodných skútroch bez vodičského oprávnenia („Vodca malého plavidla“) je zakázaná pod hrozbou vysokej pokuty. Zároveň plavba na vodnom skútri vyžaduje určité skúsenosti a zároveň znalosti, ktoré človek bez vodičského oprávnenia nemá. Bez týchto znalostí môže ohrozovať nie len seba, ale aj ostatných a z tohto dôvodu vodné skútre nepožičiavame!


Viac informácií o možnostiach plavby po Zemplínskej Šírave získate na našej hotline, alebo nás navštívte osobne.

Plavba výletná loď Zemplín
Plavba plachetnicou
Plavba vodným skútromplavba loďou - motorovým člnom, plavby na rýchlej lodi, jachte, požičanie lode, požičovňa člnov, Zemplínska Šírava
Zemplinska sirava, ubytovanie