Plavby loďou Zemplínska Šírava
Plavby loďou Zemplínska ŠíravaVYHLIADKOVÉ PLAVBY NA JACHTE

Okružné a vyhliadkové plavby na motorovej jachte za na Slovensku bezkonkurenčnú cenu vzhľadom na typ lode od 9 Eur/osoba
(pri obsadenosti 5-timi osobami).
Romantická i adrenalínová jazda s vlastným kapitánom na svojej vlastnej jachte. Oslava narodenín na lodi a plavba ako darček?
Či adrenalín v kolese, ktoré za loď pripojíme?
Zaži s nami deň na aký sa nezabúda.

Malá vyhliadková plavba 60 minút
Cena 45 Eur za celú loď (max. 5 osôb)
vrátane paliva, bez ďalších príplatkov.Kúpanie v max. dĺžke 1h v cene, celkový čas plavby sa tým samozrejme príslušne predlžuje.
+ 15 Eur možnosť počas celej plavby ťahania kohokoľvek v kolese
Plavba zo strediska Hôrka okolo celého severného pobrežia povedľa hotelov a pláži až na Sĺňavu a späť. Plavba jedným smerom prebieha pomalým vyhliadkovým tempom a druhým smerom si užívame adrenalínovú rýchlosť. Okruh je dlhší ako štandardný okruh veľkej osobnej vyhliadkovej lode plaviacej sa po Šírave.

Veľká vyhliadková plavba 1 hodina, 45 minút
Cena 60 Eur za celú loď (max. 5 osôb)
vrátane paliva, bez ďalších príplatkov. Kúpanie v max. dĺžke 1h v cene, celkový čas plavby sa tým samozrejme príslušne predlžuje.
+ 15 Eur možnosť počas celej plavby ťahania kohokoľvek v kolese
Plavba zahŕňa malý okruh. Naviac sa rýchlo preplavíme na protiľahlú stranu, prejdeme k výpustu Zemplínskej Šíravy a okolo strediska Biela Hora sa pomaly vrátime na Hôrku. Takmer dvojnásobná dĺžka plavby tak kilometricky ako časovo oproti malému okruhu.

Nočná plavba cca 1 hodina a 30 minút
Cena 60 Eur za celú loď (max. 5 osôb)
vrátane paliva, bez ďalších príplatkov. V cene šampanské.
Plavba je identická s malou vyhliadkovou plavbou, avšak celá prebieha pri pomalej rýchlosti. Začiatok plavby najskôr okolo 21:00, takže sa plavíme v úplnej tme za svitu hviezd, alebo mesiaca. Efektné sú hlavne plavby v čase okolo splnu.

Oslavy na lodi
Cena za veľkú, alebo malú plavbu plus 15 Eur (max. 4 osoby)
vrátane paliva, bez ďalších príplatkov.
Plavba sa líši od štandardnej plavby tým, že na palube je stewardka v námorníckom oblečení, ktorá podáva šampanské (v cene), alebo iné nápoje a pod., ktoré si už musíte doniesť so sebou, alebo vopred dohodnúť. Na základe oslavovanej udalosti je prípadne v cene malá výzdoba lode.

Vlastná plavba max. 1 deň
Cena dohodou, cca 4 Eur/kilometer.
Je možné dohodnúť prenájom celej lode s kapitánom na akúkoľvek dobu pre max. 5 osôb. Trasu plavby a formu plavby určujete len vy.

O lodi:
Plavba prebieha na 8m dlhej lodi s 6,5litrovým osemvalcovým motorom o sile 300 koní. Loď je riadená kapitánom. Nemôžete ju riadiť ani v prípade, že máte príslušné vodičské oprávnenie. Loď je pripravená kedykoľvek na vyplávanie, avšak v určitých podmienkach (ako napr. po búrke) je možné, že vyplávanie nie je možné okamžite, ale je nutné cca 20 min. počkať na upratanie lode. Plavba je bezpečná a v cene sú záchranné vesty. V prípade, že máte strach z rýchlej plavby, prebieha plavba pomaly. Cena sa tým nijako nemení, avšak časovo sa plavba môže predĺžiť až na dvojnásobok.

Viac informácií o vašej vyhliadkovej plavbe po Zemplínskej Šírave získate na našej hotline, alebo nás navštívte osobne.

Ostrov na Širave
Jachta v sklze
Kotviaca loď
Na Jachte
Lode v prístaveplavba loďou - motorovým člnom, plavby na rýchlej lodi, jachte, požičanie lode, požičovňa člnov, Zemplínska Šírava
Zemplinska sirava, ubytovanie