Plavby loďou Zemplínska Šírava
Plavby loďou Zemplínska ŠíravaVYHLIADKOVÉ PLAVBY NA JACHTEOkružné a vyhliadkové plavby na motorovej jachte za na Slovensku bezkonkurenčnú cenu vzhľadom na typ lode od 9 Eur/osoba (pri obsadenosti 5-timi osobami).
Romantická i adrenalínová jazda s vlastným kapitánom na svojej vlastnej jachte.
Zaži s nami deň na aký sa nezabúda.

Malá vyhliadková plavba 60 minút
Cena 45 Eur za celú loď (max. 5 osôb)
vrátane paliva, bez ďalších príplatkov..
Plavba zo strediska Hôrka okolo celého severného pobrežia povedľa hotelov a pláži až na Sĺňavu a späť. Plavba jedným smerom prebieha pomalým vyhliadkovým tempom a druhým smerom si užívame adrenalínovú rýchlosť. Okruh je dlhší ako štandardný okruh veľkej osobnej vyhliadkovej lode plaviacej sa po Šírave. Počas plavby, pokiaľ máte záujem prebieha výklad o zaujímavostiach, okolo ktorých sa plavíme a pod.

Veľká vyhliadková plavba 1 hodina, 45 minút
Cena 65 Eur za celú loď (max. 5 osôb)
vrátane paliva, bez ďalších príplatkov.
Plavba zahŕňa malý okruh. Naviac sa rýchlo preplavíme na protiľahlú stranu, prejdeme k výpustu Zemplínskej Šíravy a okolo strediska Biela Hora sa pomaly vrátime na Hôrku. Takmer dvojnásobná dĺžka plavby tak kilometricky ako časovo oproti malému okruhu.

Nočná plavba cca 1 hodina a 30 minút
Cena 45 Eur za celú loď (max. 5 osôb)
vrátane paliva, bez ďalších príplatkov. V cene šampanské!
Trasa plavby je identická s malou vyhliadkovou plavbou, avšak celá prebieha pri pomalej rýchlosti. Začiatok plavby je o 21:30, takže sa plavíme v úplnej tme za svitu hviezd, alebo mesiaca. Efektné sú hlavne plavby v čase okolo splnu.

O lodi:
Plavba prebieha na 8m dlhej lodi s 6,5litrovým osemvalcovým motorom o sile 300 koní. Loď je riadená kapitánom. Nemôžete ju riadiť ani v prípade, že máte príslušné vodičské oprávnenie. Plavba je bezpečná a v cene sú záchranné vesty.
Vzhľadom na obsadenosť hlavne v teplejších dňoch a cez víkendy, je vhodné informovať sa dopredu a prípadne loď zarezervovať. Rezervácie robíme na 10:30, 11:30, 13:00, 14:00, 15:30, 16:30, 18:00, alebo 21:30 (nočná plavba so šampanským). Príďte radšej skôr ako neskôr, nakoľko pokiaľ budete meškať, nevieme 100% zaručiť, že sa plavba zrealizuje, alebo budeme musieť plavbu časovo skrátiť (nie kilometricky, t.j. prejde sa to isté, ale rýchlejšie).


Viac informácií o vašej vyhliadkovej plavbe po Zemplínskej Šírave získate na našej hotline, alebo nás navštívte osobne.

Ostrov na Širave
Jachta v sklze
Kotviaca loď
Na Jachte
Lode v prístaveplavba loďou - motorovým člnom, plavby na rýchlej lodi, jachte, požičanie lode, požičovňa člnov, Zemplínska Šírava
Zemplinska sirava, ubytovanie