Plavby loďou Zemplínska Šírava
Plavby loďou Zemplínska ŠíravaCAFFE & BAR PLAVBA.sk

Navštívte našu kaviareň so skvelou kávou, veľkou ponukou pív a hlavne kvalitnou zmrzlinou. Všetko v príjemnej atmosfére a nadštandardnom vybavení pri štandardných "Šíravských" cenách.
Príďte si k nám len tak posedieť
Sme rodinná firma a preto nás teší prevádzkovať tento "podnik" vtedy, keď vidíme radosť, spokojnosť a dobrý pocit u našich klientov.
Chceme, aby ste sa cítili príjemne nie len vďaka atmosfére, ktorú sa postupne snažíme vhodnými doplnkami ladiť do prímorského štýlu, ale aj vďaka peknému výhľadu na Zemplínsku Šíravu a príjemnej obsluhe.
Príďte k nám na rannú kávičku, alebo vyskúšajte večerné romantické posedenie doladené decentným osvetlením...
Chceme, aby ste sa u nás cítili ako "ako doma".

Naša ponuka, naša vízia
Sme iní. I keď ideme proti zažitým Šíravským zvyklostiam a preto NEVARÍME.
Nie sme reštaurácia, ani bufet. Chceme byť štýlovou promenádnou kaviarničkou s možnosťou mlsnúť si na zmrzline, či inej malej dobrote. Samozrejme ponúkame široký sortiment nápojov tak alkoholických ako nealkoholických. Snažíme sa mať veľkú ponuku čapovaných nápojov, ale pre langoš, či klobásku s horčicou musíte bohužiaľ inam...

Užite si to, čo vám inde nedajú
U nás za štandardnú cenu dostanete vysoko nadštandardnú kávu. Chceme, aby ste si kávičku naozaj užili. Podobne ako značkovú zmrzlinu Algida, chutné koláčiky, čapované alko i nealko a našu čapovanú špecialitku "Vôňa leta", ktorú nenájdete nikde inde....plavba loďou - motorovým člnom, plavby na rýchlej lodi, jachte, požičanie lode, požičovňa člnov, Zemplínska Šírava
Zemplinska sirava, ubytovanie